Основні заходи райдержадміністрації із 21 січня по 25 січня 2019 року

Основні заходи райдержадміністрації  із  21 січня по 25  січня 2019  року

21.01.2019

10.00-14.00

Особистий прийом  громадян першим заступником голови райдержадміністрації.

Пряма телефонна лінія з начальником відділу економіки  райдержадміністрації.

Нарада  у  відділі  агропромислового  розвитку райдержадміністрації  із  спеціалістами  відділу, керівниками окремих підприємств агропромислового комплексу району за участю першого заступника  голови райдержадміністрації з питання: «Про стан дотримання нормативно-правових актів з охорони праці сільськогосподарськими підприємствами району».

Засідання районної комісії з  питань  призначення   державної  соціальної  допомоги  малозабезпеченим  сім’ям,  житлових  субсидій  та  надання  пільг.

22.01.2019

09.00-13.00

Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації.

Нарада  у начальника  управління соціального захисту населення райдержадміністрації із працівниками  управління  про  реалізацію в районі пілотного проекту «Рука допомоги» за 2018 рік.

Пряма телефонна лінія з начальником  управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

10.00-12.00

Виїзний прийом громадян  Луговиківської сільської ради   заступником голови райдержадміністрації.

Урочистості з нагоди Дня Соборності України, 100-річчя проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.

23.01.2019

Пряма телефонна лінія з начальником відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації.

Засідання комісії з питань захисту прав дитини при райдержадміністрації.

Нарада  у  завідувача  сектору культури і туризму  райдержадміністрації із керівниками  закладів  культури  району  з  актуальних   питань.

24.01.2019

09.00-14.00

Надання  практичної  допомоги уповноваженій особі органів реєстрації місця проживання виконкому  Куріньківської сільської ради.

Пряма телефонна лінія з начальником відділу  у  Чорнухинському районі  Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області.

25.01.2019

Пряма телефонна лінія із  заступником начальника Лохвицького об’єднаного управління  Пенсійного фонду  України  в  Полтавській області.

Нарада у першого заступника голови райдержадміністрації за участі керівників окремих структурних підрозділів райдержадміністрації  щодо Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні».

15.00-16.00

«Гаряча» телефонна лінія із головою райдержадміністрації.

Керівник  апарату

районної державної адміністрації     /підписано/                   О.П.Самойлік