Основні заходи райдержадміністрації із 21 жовтня по 25 жовтня 2019 року

Основні заходи райдержадміністрації  із  21 жовтня по 25 жовтня 2019  року

21.10.2019

Нарада  у  голови  районної  державної  адміністрації із  керівниками  підприємств, установ, організацій  району, начальниками управлінь і відділів райдержадміністрації з питань:

1. Про  проведення Всеукраїнського рейду «Урок» шляхом перевірки охоплення дітей навчанням, їх фактичної наявності на заняттях та стану підготовки дітей до нового навчального року.

2. Про хід посіву озимих культур під урожай 2019 року.

10.00-14.00

Особистий прийом  громадян першим заступником голови райдержадміністрації,

Пряма телефонна лінія із  головним  лікарем комунального некомерційного підприємства «Чорнухинська районна лікарня».

Оперативно-розпорядча  нарада  у  заступника  голови  райдержадміністрації  із  керівниками  підконтрольних  управлінь,  відділів  та  служб  з  поточних  питань.

Засідання районної комісії з  питань  призначення   державної  соціальної  допомоги  малозабезпеченим  сім’ям,  житлових  субсидій  та  надання  пільг.

22.10.2019

Нарада  у начальника  управління соціального захисту населення райдержадміністрації із працівниками  управління з питання: «Про роботу із зверненнями громадян, що надійшли до управління соціального захисту населення райдержадміністрації  за 9 місяців 2019 року».

Пряма телефонна лінія з начальником відділу економіки  райдержадміністрації.

23.10.2019

Пряма телефонна лінія із завідувачем сектору архітектури, містобудування та житлово-комунального господарства райдержадміністрації.

Нарада  у  в. о. завідувача  сектору культури і туризму  райдержадміністрації із керівниками  закладів  культури  району  з  актуальних   питань.

24.10.2019

09.00-14.00

Надання  практичної  допомоги уповноваженій особі органів реєстрації місця проживання виконкому   Луговиківської сільської ради.

Пряма телефонна лінія з начальником Чорнухинського районного сектору Головного управління ДСНС України  в Полтавській області..

25.10.2019

10.00-12.00

Виїзний прийом громадян Богодарівської сільської ради    заступником голови райдержадміністрації.

Пряма телефонна лінія з в. о. начальника відділу агропромислового  розвитку райдержадміністрації.

15.00-16.00

«Гаряча» телефонна лінія із заступником голови райдержадміністрації.

Начальник   відділу  організаційної

роботи та управління персоналом

апарату райдержадміністрації             /підписано/                  В.М.Лобунько