Основні заходи райдержадміністрації із 22 липня по 26 липня 2019 року

Основні заходи райдержадміністрації  із  22 липня по 26 липня 2019  року

22.07.2019

Нарада  у  голови  районної  державної  адміністрації із  керівниками  підприємств, установ, організацій  району, начальниками управлінь і відділів райдержадміністрації з питань:

1. Про    підсумки проведення в районі весняного призову громадян на строкову військову службу у квітні-червні 2019 року.

2. Про  хід збирання  урожаю ранніх зернових та зернобобових культур в сільськогосподарських підприємствах району.

3. Про  підсумки проведення комплексної перевірки здійснення  виконавчим комітетом Луговиківської сільської ради  делегованих повноважень  органів виконавчої влади.

Пряма телефонна лінія із в .о. начальника   відділу освіти, молоді та спорту  райдержадміністрації.

Оперативно-розпорядча  нарада  у  заступника  голови  райдержадміністрації із  керівниками  підконтрольних  управлінь,  відділів  та  служб  з  поточних  питань.

Засідання районної комісії з  питань  призначення   державної  соціальної  допомоги  малозабезпеченим  сім’ям,  житлових  субсидій  та  надання  пільг.

23.07.2019

Нарада  у начальника  управління соціального захисту населення райдержадміністрації із працівниками  управління з питання: «Про  виконання Програми зайнятості населення по Чорнухинському району на 2018-2020 роки за   І півріччя 2019 року».

Пряма телефонна лінія з в. о. начальника  фінансового  відділу райдержадміністрації.

Участь голови райдержадміністрації, заступника  голови  райдержадміністрації в засіданні «круглого столу» з питання опрацювання та  апробації міжрегіонального маршруту «Стежками мандрівного філософа» (присвяченого Г.С.Сковороді).

24.07.2019

Участь голови райдержадміністрації у відкритті виставки вишивки, живопису Олени та Юрія Харевичів.

Пряма телефонна лінія  з начальником  служби  у  справах  дітей  райдержадміністрації.

Нарада  у  в. о. завідувача  сектору культури і туризму  райдержадміністрації із керівниками  закладів  культури  району  з  актуальних   питань.

25.07.2019

09.00-14.00

Надання  практичної  допомоги уповноваженій особі органів реєстрації місця проживання виконкому     Хейлівщинської сільської ради.

Участь голови райдержадміністрації, заступників голови райдержадміністрації, керівника апарату райдержадміністрації та керівників окремих структурних підрозділів райдержадміністрації у  пленарному засіданні тридцять  сорок першої сесії районної ради сьомого скликання.

Пряма телефонна лінія із  керівником  апарату райдержадміністрації.

26.07.2019

Пряма телефонна лінія з   начальником відділу ведення  Державного  реєстру  виборців  апарату райдержадміністрації.

15.00-16.00

«Гаряча» телефонна лінія із головою райдержадміністрації.

Керівник  апарату

районної державної адміністрації     /підписано/                   О.П.Самойлік