Основні заходи райдержадміністрації із 22 жовтня по 26 жовтня 2018 року

Основні заходи райдержадміністрації  із 22 жовтня по 26 жовтня 2018  року

Засідання комісії з питань захисту прав дитини при райдержадміністрації.

Пряма телефонна лінія із директором центру соціальних служб для сім’ї,  дітей та молоді.

Нарада  у  відділі  агропромислового  розвитку райдержадміністрації  із  спеціалістами  відділу, керівниками окремих підприємств агропромислового комплексу району за участю першого заступника  голови райдержадміністрації  з  питання:  «Про організацію та виконання антикорупційних заходів у відділі агропромислового розвитку райдержадміністрації».

Засідання районної комісії з  питань  призначення   державної  соціальної  допомоги  малозабезпеченим  сім’ям,  житлових  субсидій  та  надання  пільг.

Нарада  у начальника  управління соціального захисту населення райдержадміністрації із працівниками  управління  з актуальних питань.

Участь голови райдержадміністрації, заступників голови райдержадміністрації, керівника апарату райдержадміністрації та керівників окремих структурних підрозділів райдержадміністрації у  пленарному засіданні тридцять третьої сесії районної ради сьомого скликання.

Пряма телефонна лінія із начальником Чорнухинського районного сектору Головного Управління ДСНС України в Полтавській області.

Нарада у заступника голови райдержадміністрації з питання: «Про  підготовку до відзначення 74-ї річниці визволення України від фашистських загарбників».

Пряма телефонна лінія з начальником відділу фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації.

Нарада  у  завідувача  сектору культури і туризму  райдержадміністрації із керівниками  закладів  культури  району  з  актуальних   питань.

09.00-14.00

Надання  практичної  допомоги уповноваженій особі органів реєстрації місця проживання виконкому  Гільцівської сільської ради.

Пряма телефонна лінія з   начальником відділу ведення  Державного  реєстру  виборців  апарату райдержадміністрації.

Нарада у заступника голови райдержадміністрації щодо розробки проекту Плану роботи з виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку України.

10.00-12.00

Виїзний прийом громадян  Мелехівської сільської ради   заступником голови райдержадміністрації.

Урочистий мітинг з нагоди 74-ї річниці визволення України від фашистських загарбників.

Пряма телефонна лінія із  начальником   Чорнухинського районного  управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області.

15.00-16.00

«Гаряча» телефонна лінія із заступником голови райдержадміністрації.

Керівник  апарату

районної державної адміністрації     /підписано/                   О.П.Самойлік