Основні заходи райдержадміністрації із 24 червня по 27 червня 2019 року

Основні заходи райдержадміністрації  із  24 червня по 27 червня 2019  року

24.06.2019

Пряма телефонна лінія з начальником відділу агропромислового  розвитку райдержадміністрації.

Нарада  у  відділі  агропромислового  розвитку райдержадміністрації  із  спеціалістами  відділу, керівниками окремих підприємств агропромислового комплексу району за участю першого заступника  голови райдержадміністрації    про хід підготовки до проведення збирання ранніх зернових культур в сільськогосподарських підприємствах району.

Нарада  у  начальника  управління соціального захисту населення райдержадміністрації із працівниками  територіального центру соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг) Чорнухинського району з актуальних питань (звіт відділення денного перебування).

Засідання районної комісії з  питань  призначення   державної  соціальної  допомоги  малозабезпеченим  сім’ям,  житлових  субсидій  та  надання  пільг.

25.06.2019

Пряма телефонна лінія з начальником відділу організаційної роботи та управління персоналом апарату райдержадміністрації.

Комплексна перевірка здійснення виконавчим комітетом  Луговиківської сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади (передбачених Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні») протягом 2018 року,  п’яти місяців 2019 року.

Нарада у голови райдержадміністрації щодо  відзначення в районі 23-ї річниці Конституції України та Дня молоді.

Засідання комісії з питань захисту прав дитини при райдержадміністрації.

25.06.2019

10.00-12.00

Виїзний прийом громадян сіл Білоусівка, Синяківщина заступником голови райдержадміністрації.

Пряма телефонна лінія з в. о. начальника  фінансового  відділу райдержадміністрації.

Нарада  у  в. о. завідувача  сектору культури і туризму  райдержадміністрації із керівниками  закладів  культури  району  з  актуальних   питань.

Засідання постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян при районній державній адміністрації.

27.06.2019

09.00-14.00

Надання  практичної  допомоги уповноваженій особі органів реєстрації місця проживання виконкому Чорнухинської селищної ради.

Розширене засідання колегії  районної  державної  адміністрації  з питань:

1. Про  стан боротьби з правопорушеннями та злочинністю серед неповнолітніх району.

2. Про  підсумки призначення субсидій на житлово-комунальні послуги  на опалювальний період 2018/2019 років,  призначення  пільг  та  субсидій  на  тверде паливо та скраплений газ  у 2019 році.

Пряма телефонна лінія з   начальником відділу ведення  Державного  реєстру  виборців  апарату райдержадміністрації.

28.06.2019

Заходи з  відзначення в районі 23-ї річниці Конституції України та Дня молоді.

Керівник  апарату

районної державної адміністрації     /підписано/                   О.П.Самойлік