Основні заходи райдержадміністрації із 24 липня по 28 липня 2017 року

Основні заходи райдержадміністрації  із 24 липня по 28 липня 2017  року

24.07.2017

Нарада  у  голови  районної  державної  адміністрації

із  керівниками  підприємств, установ, організацій  району, начальниками управлінь і відділів райдержадміністрації з питань:

1. Про стан підготовки та хід збирання  ранніх  зернових  культур в сільськогосподарських  підприємствах  району.

2. Про  реформування системи охорони  здоров’я  району.

3.Про  роботу  із  зверненнями  громадян,  які  надійшли  до     виконкому  Постав-Муківської  сільської  ради  протягом першого півріччя   2017  року,    відповідно  до  Указу  Президента  України  від  07.02.2008  №109/2008  «Про  першочергові  заходи  щодо  забезпечення  реалізації  та  гарантування  конституційного  права  громадян  на  звернення  до  органів  виконавчої  влади  та  органів місцевого  самоврядування».

Пряма телефонна лінія із в.о. завідувача  сектору культури і туризму  райдержадміністрації.

25.07.2017

Нарада  у начальника  управління соціального захисту населення райдержадміністрації із працівниками  управління з актуальних  питань.

Засідання тимчасової робочої групи з розгляду питань надання путівок на відпочинок (з наданням оздоровчих послуг) військовослужбовцям, які проходили службу в районах проведення антитерористичної операції та членів їх сімей(дружина (чоловік) неповнолітні діти).

Пряма телефонна лінія із начальником відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації.

Засідання  районної  комісії з  розгляду  питань  надання  грошових  виплат  та  компенсацій.

26.07.2017

Пряма телефонна лінія з начальником відділу організаційної роботи та управління персоналом апарату райдержадміністрації.

Нарада у заступника голови райдержадміністрації з питання: «Про підготовку та відзначення Дня Державного Прапора України, Дня незалежності України».

Нарада  у   в.о. завідувача  сектору культури і туризму  райдержадміністрації із керівниками  закладів  культури  району  з  актуальних   питань.

27.07.2017

09.00-14.00

Надання  практичної  допомоги  виконкомам Постав-Муківської та Білоусівської сільських рад щодо достовірності відомостей, поданих під час щомісячного періодичного  поновлення  Державного  реєстру  виборців.

Пряма телефонна лінія з начальником відділу  у  Чорнухинському районі  Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області.

Відповідальна: Діденко А.А. - начальник загального відділу апарату райдержадміністрації.

28.07.2017

Пряма телефонна лінія з в.о. начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

Засідання колегії  районної  державної  адміністрації  з питань:

1. Про підсумки  роботи  зі  зверненнями громадян,  які  надійшли  до  районної  державної  адміністрації  за  I  півріччя  2017  року.

2.Про  стан виконання завдань, визначених законами України, постановами Верховної Ради України, актами і дорученнями Президента України і Кабінету Міністрів України, актами міністерств, інших центральних органів виконавчої  влади, розпорядженнями та дорученнями голови райдержадміністрації за підсумками першого півріччя 2017 року.

3. Про занесення кращих колективів, передовиків виробництва на районну Дошку пошани.

«Гаряча» телефонна лінія із заступником голови райдержадміністрації.

Керівник  апарату

районної державної адміністрації     /підписано/                   О.П.Самойлік