Основні заходи райдержадміністрації із 24 вересня по 28 вересня 2018 року

Основні заходи райдержадміністрації  із 24 вересня по 28 вересня 2018  року

24.09.2018

Пряма телефонна лінія з начальником відділу організаційної роботи та управління персоналом апарату райдержадміністрації.

Нарада  у  відділі  агропромислового  розвитку райдержадміністрації  із  спеціалістами  відділу, керівниками окремих підприємств агропромислового комплексу району за участю першого заступника  голови райдержадміністрації  з  питання:  «Щодо боротьби з амброзією полинолистою та ліквідацією регульованих шкідливих організмів на території Чорнухинського району».

Нарада  у  начальника  управління соціального захисту населення райдержадміністрації із працівниками  територіального центру соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг) Чорнухинського району з питання: «Про  роботу  відділення  соціальної  допомоги  вдома територіального центру соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг) Чорнухинського району».

Засідання районної комісії з  питань  призначення   державної  соціальної  допомоги  малозабезпеченим  сім’ям,  житлових  субсидій  та  надання  пільг.

Нарада у заступника голови райдержадміністрації з питання: «Про роботу спостережної комісії району».

25.09.2018

Нарада  у начальника  управління соціального захисту населення райдержадміністрації із працівниками  управління з  актуальних питань.

Розширене засідання колегії  районної  державної  адміністрації  з питань:

1. Про виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 24.05.2018 року № 119 «Про підсумки роботи житлово-комунального господарства району в осінньо-зимовий період 2017/18 та завдання з підготовки до опалювального сезону 2018/19 року».

2. Про  стан роботи щодо охоплення дошкільною, загальною середньою та позашкільною освітою дітей і підлітків району, підвезення до місць навчання та перебування.

Пряма телефонна лінія з начальником фінансового управління райдержадміністрації.

26.09.2018

Пряма телефонна лінія з начальником відділу  у  Чорнухинському районі  Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області.

Засідання комісії з питань захисту прав дитини при райдержадміністрації.

Нарада  у  завідувача  сектору культури і туризму  райдержадміністрації із керівниками  закладів  культури  району  з  актуальних   питань.

09.00-14.00

Надання  практичної  допомоги уповноваженій особі органів реєстрації місця проживання виконкому Чорнухинської селищної ради.

Пряма телефонна лінія з начальником  управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

Перевірка роботи з  персоналом у  відділі освіти, молоді та спорту  райдержадміністрації.

Пряма телефонна лінія з начальником відділу економіки  райдержадміністрації.

Нарада у заступника голови райдержадміністрації з питання: «Про відзначення Дня захисника України та Дня Українського козацтва».

15.00-16.00

«Гаряча» телефонна лінія із заступником голови райдержадміністрації.

Керівник  апарату

районної державної адміністрації     /підписано/                   О.П.Самойлік