Основні заходи райдержадміністрації із 25 червня по 27 червня 2018 року

Основні заходи райдержадміністрації  із 25 червня по 27 червня 2018  року

25.06.2018

10.00-11.30

Розширене засідання колегії  районної  державної  адміністрації  з питань:

1. Про надання соціальних послуг особам, які перебувають у складних життєвих обставинах територіальним центром соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг) Чорнухинського району.

2. Захист житлових та майнових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Пряма телефонна лінія із начальником відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації.

Засідання Громадської ради при Чорнухинській райдержадміністрації.

Нарада  у  начальника  управління соціального захисту населення райдержадміністрації із працівниками  територіального центру соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг) Чорнухинського району з актуальних  питань.

Засідання районної комісії з  питань  призначення   державної  соціальної  допомоги  малозабезпеченим  сім’ям,  житлових  субсидій  та  надання  пільг.

26.06.2018

Нарада  у начальника  управління соціального захисту населення райдержадміністрації із працівниками  управління з  актуальних питань.

10.00-12.00

Виїзний прийом громадян  Харсіцької сільської ради   заступником голови райдержадміністрації.

Засідання постійно діючої комплексної робочої групи з питань забезпечення надійності та безпеки експлуатації об’єктів соціальної інфраструктури з питання: «Про перевірку безпеки та надійної експлуатації об’єктів соціальної інфраструктури на території району».

Пряма телефонна лінія з начальником відділу фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації.

27.06.2018

Пряма телефонна лінія із  головним  лікарем комунального закладу «Чорнухинська центральна районна лікарня».

Нарада у заступника голови райдержадміністрації з питань:  «Виконання Районної Комплексної  програми соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями , ветеранів війни та учасників антитерористичної операції», «Про підсумки вивчення стану роботи з обдарованими дітьми у закладах загальної середньої освіти району».

Нарада  у  завідувача  сектору культури і туризму  райдержадміністрації із керівниками  закладів  культури  району  з  актуальних   питань.

19.00-23.00

Районні заходи з нагоди 22-ї річниці Конституції України та Дня молоді.

Керівник  апарату

районної державної адміністрації     /підписано/                   О.П.Самойлік