Основні заходи райдержадміністрації із 25 лютого по 01 березня 2019 року

Основні заходи райдержадміністрації  із 25 лютого по 01 березня 2019  року

25.02.2019

Нарада  у  голови  районної  державної  адміністрації із  керівниками  підприємств, установ, організацій  району, начальниками управлінь і відділів райдержадміністрації з питань:

1. Про  роботу центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації за 2018 рік.

2. Про роботу  із  зверненнями  громадян,  які  надійшли  до     виконкому  Богодарівської сільської  ради  протягом   2018  року,    відповідно  до  Указу  Президента  України  від  07.02.2008  №109/2008  «Про  першочергові  заходи  щодо  забезпечення  реалізації  та  гарантування  конституційного  права  громадян  на  звернення  до  органів  виконавчої  влади  та  органів місцевого  самоврядування».

Пряма телефонна лінія із  заступником начальника Лохвицького об’єднаного управління  Пенсійного фонду  України  в  Полтавській області.

Оперативно-розпорядча  нарада  у  заступника  голови  райдержадміністрації із  керівниками  підконтрольних  управлінь,  відділів  та  служб  з  поточних  питань.

Нарада  у  начальника  управління соціального захисту населення райдержадміністрації із працівниками  територіального центру соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг) Чорнухинського району  про  підсумки роботи  територіального  центру  за  2018 рік  та фінансові показники.

Засідання районної комісії з  питань  призначення   державної  соціальної  допомоги  малозабезпеченим  сім’ям,  житлових  субсидій  та  надання  пільг.

26.02.2019

Пряма телефонна лінія з начальником відділу економіки  райдержадміністрації.

Нарада у заступника голови  райдержадміністрації про цінову ситуацію на споживчому ринку району.

27.02.2019

Участь голови райдержадміністрації заступників голови райдержадміністрації, керівника апарату райдержадміністрації та керівників окремих структурних підрозділів райдержадміністрації у  пленарному засіданні тридцять сьомої сесії районної ради сьомого скликання.

Пряма телефонна лінія з головою ради районної організації ветеранів.

Нарада  у  завідувача  сектору культури і туризму  райдержадміністрації із керівниками  закладів  культури  району  з  актуальних   питань.

09.00-14.00

Надання  практичної  допомоги уповноваженій особі органів реєстрації місця проживання виконкому  Хейлівщинської сільської ради.

Розширене засідання колегії  районної  державної  адміністрації  з питань:

1. Про  стан злочинності та правопорушень на території Чорнухинського району в 2018 році.

2. Про  підсумки економічного і соціального розвитку,   виконання бюджету  району та районного бюджету за 2018 рік.

Пряма телефонна лінія з начальником фінансового управління райдержадміністрації.

01.03.2019

Пряма телефонна лінія з начальником відділу організаційної роботи та управління персоналом апарату райдержадміністрації.

Засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

Перевірка дотримання вимог Закону України «Про запобігання корупції» у відділу агропромислового  розвитку райдержадміністрації.

15.00-16.00

«Гаряча» телефонна лінія із першим заступником голови райдержадміністрації.

Керівник  апарату

районної державної адміністрації     /підписано/                   О.П.Самойлік