Основні заходи райдержадміністрації із 26 грудня по 31 грудня 2018 року

Основні заходи райдержадміністрації  із 26 грудня по 31 грудня 2018  року

26.12.2018

Пряма телефонна лінія з головним лікарем Комунального некомерційного підприємства   «Чорнухинський центр  первинної  медико-санітарної  допомоги».

Новорічний дитячий ранок «Новий рік вже на порозі!» в Чорнухинській початковій спеціалізованій школі естетичного виховання.

Нарада  у  начальника  управління соціального захисту населення райдержадміністрації із працівниками  територіального центру соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг) Чорнухинського району з актуальних  питань (звіт відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги).

Нарада  у  завідувача  сектору культури і туризму  райдержадміністрації із керівниками  закладів  культури  району  з  актуальних   питань.

09.00-14.00

Надання  практичної  допомоги уповноваженій особі органів реєстрації місця проживання виконкому  Чорнухинської селищної ради.

Новорічне дійство для дітей пільгових категорій та обдарованих дітей закладів загальної середньої освіти, дошкільної освіти району «Новий рік іде в дорозі, а пісні вже на порозі» за участі голови райдержадміністрації, голови райради.

Пряма телефонна лінія  з начальником  служби  у  справах  дітей  райдержадміністрації.

28.12.2018

Пряма телефонна лінія із начальником Чорнухинського районного сектору Головного Управління ДСНС України в Полтавській області.

Нарада  у  заступника  голови  райдержадміністрації про підсумки здійснення  моніторингу  цін на споживчому ринку на основні продовольчі товари протягом жовтня-грудня 2018 року.

Пряма телефонна лінія із  начальником   районного  управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області.

Нарада у керівника апарату райдержадміністрації з питання: «Про роботу з персоналом у районній державній адміністрації за 2018 рік».

31.12.2018

Головне  Новорічне масове дійство «Добрий вечір, Новий рік!» за участі голови райдержадміністрації,  голови райради.

Керівник  апарату

районної державної адміністрації     /підписано/                   О.П.Самойлік