Основні заходи райдержадміністрації із 26 листопада по 30 листопада 2018 року

Основні заходи райдержадміністрації  із 26 листопада по 30 листопада 2018  року

Нарада  у  голови  районної  державної  адміністрації із  керівниками  підприємств, установ, організацій  району, начальниками управлінь і відділів райдержадміністрації з питань:

1. Про стан розрахунків бюджетними організаціями району по виплаті заробітної плати та за спожиті енергоносії.

2.  Про   стан архівної справи в Чорнухинському районі.

Пряма телефонна лінія з начальником відділу  у  Чорнухинському районі  Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області.

Оперативно-розпорядча  нарада  у  заступника  голови  райдержадміністрації із  керівниками  підконтрольних  управлінь,  відділів  та  служб  з поточних  питань.

Нарада  у  начальника  управління соціального захисту населення райдержадміністрації із працівниками  територіального центру соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг) Чорнухинського району з актуальних  питань (звіт головного бухгалтера щодо стану фінансування терцентру).

Засідання районної комісії з  питань  призначення   державної  соціальної  допомоги  малозабезпеченим  сім’ям,  житлових  субсидій  та  надання  пільг.

Пряма телефонна лінія з головним лікарем Комунального некомерційного підприємства   «Чорнухинський центр  первинної  медико-санітарної  допомоги».

Засідання комісії з питань захисту прав дитини при райдержадміністрації.

Пряма телефонна лінія з   начальником відділу ведення  Державного  реєстру  виборців  апарату райдержадміністрації.

Нарада  у  завідувача  сектору культури і туризму  райдержадміністрації із керівниками  закладів  культури  району  з  актуальних   питань.

09.00-14.00

Надання  практичної  допомоги уповноваженій особі органів реєстрації місця проживання виконкому Мокіївської сільської ради.

10.00-14.00

Особистий прийом громадян заступником голови райдержадміністрації.

Пряма телефонна лінія  з начальником  служби  у  справах  дітей  райдержадміністрації.

Розширене засідання колегії  районної  державної  адміністрації  з питань:

1. Про підсумки економічного і соціального розвитку, виконання бюджету району та районного бюджету за 9 місяців 2018 року.

2. Про проведення комплексу  захисту рослин в сільгосппідприємствах району в 2018 році та фітосанітарний стан   на території району.

3. Про підсумки роботи із зверненнями громадян за 9 місяців 2018 року.

Пряма телефонна лінія із  керівником  апарату райдержадміністрації.

«Гаряча» телефонна лінія із головою райдержадміністрації.

Керівник  апарату

районної державної адміністрації     /підписано/                   О.П.Самойлік