Основні заходи райдержадміністрації із 26 лютого по 03 березня 2018 року

Основні заходи райдержадміністрації  із 26 лютого по 03  березня 2018  року

26.02.2018

Пряма телефонна лінія з начальником фінансового управління райдержадміністрації.

Нарада  у  відділі  агропромислового  розвитку райдержадміністрації  із  спеціалістами  відділу, керівниками окремих підприємств агропромислового комплексу району за участю першого заступника  голови райдержадміністрації  з  питання:  «Про районну цільову Програму комплексного  розвитку лісового господарства «Ліси  Чорнухинського району на період  2018 - 2025 років».

Нарада  у  начальника  управління соціального захисту населення райдержадміністрації із працівниками  територіального центру соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг) Чорнухинського району з актуальних  питань.

Засідання районної комісії з  питань  призначення   державної  соціальної  допомоги  малозабезпеченим  сім’ям,  житлових  субсидій  та  надання  пільг.

27.02.2018

Нарада  у начальника  управління соціального захисту населення райдержадміністрації із працівниками  управління з  питання: «Організація  і  проведення  роботи  щодо  профілактики  та  попередження  корупційних  проявів  серед  посадових  осіб,  уповноважених  на  виконання  функцій  держави».

09.00-11.00

Засідання колегії  відділу освіти, молоді та спорту  райдержадміністрації.

Пряма телефонна лінія із  заступником начальника Лохвицького об’єднаного управління  Пенсійного фонду  України  в  Полтавській області.

Нарада з керівниками закладів освіти району.

Участь представників райдержадміністрації у сходці жителів Харсіцької сільської ради (громадські слухання щодо створення об’єднаної  територіальної громади).

28.02.2018

Розширене засідання колегії  районної  державної  адміністрації  з питань:

1. Про підсумки економічного і соціального розвитку району, виконання бюджету району та районного бюджету за 2017 рік.

2.Про  стан боротьби із злочинністю на території Чорнухинського району.

3. Про підсумки фінансово-господарської діяльності освітніх установ району за 2017 рік.

Пряма телефонна лінія з начальником відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

Нарада  у  завідувача  сектору культури і туризму  райдержадміністрації із керівниками  закладів  культури  району  з  актуальних   питань.

01.03.2018

09.00-14.00

Надання  практичної  допомоги  виконкомам  Кізлівської сільської та  Чорнухинської селищної рад щодо достовірності відомостей, поданих під час щомісячного періодичного  поновлення  Державного  реєстру  виборців.

Пряма телефонна лінія із директором центру соціальних служб для сім’ї,  дітей та молоді.

02.03.2018

Пряма телефонна лінія із начальником  служби  у  справах  дітей  райдержадміністрації.

Нарада у першого заступника голови райдержадміністрації з керівниками бюджетних установ району щодо проходження опалювального періоду 2017/18 року.

15.00-16.00

«Гаряча» телефонна лінія із головою райдержадміністрації.

03.03.2018

Пряма телефонна лінія з начальником відділу з питань надання адміністративних послуг райдержадміністрації.

Нарада з питань виплати державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Керівник  апарату

районної державної адміністрації     /підписано/                   О.П.Самойлік