Основні заходи райдержадміністрації із 27 серпня по 31 серпня 2018 року

Основні заходи райдержадміністрації  із 27 серпня по 31 серпня 2018  року

27.08.2018

Пряма телефонна лінія з начальником відділу економіки  райдержадміністрації.

Нарада  у  відділі  агропромислового  розвитку райдержадміністрації  із  спеціалістами  відділу, керівниками окремих підприємств агропромислового комплексу району за участю першого заступника  голови райдержадміністрації  з  питання:  «Про хід підготовки до збирання пізніх сільськогосподарських культур підприємствами агропромислового комплексу району».

Нарада  у  в.о. начальника  управління соціального захисту населення райдержадміністрації із працівниками  територіального центру соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг) Чорнухинського району з питання: «Про  роботу  денного відділення  територіального центру соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг) Чорнухинського району».

Засідання районної комісії з  питань  призначення   державної  соціальної  допомоги  малозабезпеченим  сім’ям,  житлових  субсидій  та  надання  пільг.

28.08.2018

Участь голови райдержадміністрації,  заступників  голови райдержадміністрації, керівника апарату, начальників управлінь, відділів райдержадміністрації в роботі 32 сесії районної ради 7 скликання.

Пряма телефонна лінія з   начальником відділу ведення  Державного  реєстру  виборців  апарату райдержадміністрації.

29.08.2018

Пряма телефонна лінія з начальником фінансового управління райдержадміністрації.

Нарада  у  завідувача  сектору культури і туризму  райдержадміністрації  із керівниками  закладів  культури  району  з  актуальних   питань.

30.08.2018

Участь голови райдержадміністрації, заступника  голови райдержадміністрації в педагогічній     конференції «Про    підсумки    розвитку освіти в  2017-2018 навчальному       році  та завдання     на     2018-2019 навчальний рік».

09.00-14.00

Надання  практичної  допомоги уповноваженій особі органів реєстрації місця проживання виконкому Мокіївської сільської ради.

10.00-14.00

Особистий прийом громадян заступником голови райдержадміністрації.

Пряма телефонна лінія із  головним  лікарем комунального закладу «Чорнухинська центральна районна лікарня».

11.00-13.00

Засідання колегії  районної  державної  адміністрації  з питань:

1. Про підсумки економічного і соціального розвитку, виконання бюджету району та районного бюджету за перше півріччя 2018 року на виконання Закону України «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України».

2. Про підсумки роботи зі зверненнями громадян за перше півріччя 2018 року.

31.08.2018

Засідання комісії з питань захисту прав дитини при райдержадміністрації.

Пряма телефонна лінія  з начальником  служби  у  справах  дітей  райдержадміністрації.

15.00-16.00

«Гаряча» телефонна лінія із головою райдержадміністрації.

В.о. керівника  апарату

районної державної адміністрації     /підписано/                   В.М.Лобунько