Основні заходи райдержадміністрації із 28 січня по 01 лютого 2019 року

Основні заходи райдержадміністрації  із  28 січня по 01 лютого 2019  року

28.01.2019

Нарада  у  голови  районної  державної  адміністрації із  керівниками  підприємств, установ, організацій  району, начальниками управлінь і відділів райдержадміністрації з питань:

1. Про  хід виконання   розпорядження голови райдержадміністрації від 30.06.2015 № 72 «Про заходи щодо подолання дитячої безпритульності та бездоглядності, захист прав та законних інтересів дітей в районі».

2.  Про епідемічну ситуацію із захворюваності на грип у 2018 році та забезпечення виконання заходів щодо профілактики грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій на період виникання епідемії у 2019 році.

Пряма телефонна лінія з начальником відділу з питань надання адміністративних послуг райдержадміністрації.

Оперативно-розпорядча  нарада  у  заступника  голови  райдержадміністрації із  керівниками  підконтрольних  управлінь,  відділів  та  служб  з  поточних  питань.

Нарада  у  начальника  управління соціального захисту населення райдержадміністрації Молдована  О.В.    із працівниками  територіального центру соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг) Чорнухинського району  про  роботу  відділення  соціальної  допомоги  вдома.

Засідання районної комісії з  питань  призначення   державної  соціальної  допомоги  малозабезпеченим  сім’ям,  житлових  субсидій  та  надання  пільг.

29.01.2019

Пряма телефонна лінія з начальником відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

Урочистий мітинг з нагоди Дня пам’яті Героїв Крут.

Засідання робочої групи з розгляду питань надання путівок на відпочинок (з наданням оздоровчих послуг) військовослужбовцям, які проходили службу в районах проведення антитерористичної операції та членів їх сімей (дружина(чоловік), неповнолітні діти).

30.01.2019

Пряма телефонна лінія із начальником Чорнухинського районного сектору Головного Управління ДСНС України в Полтавській області.

Нарада  у першого заступника голови райдержадміністрації Граменка М.І. щодо механізму заключення договорів між КП «Чорнухи комунгосп» та населенням району на вивезення твердих побутових відходів, утримання джерел зовнішнього протипожежного водопостачання на території району.

Нарада  у  завідувача  сектору культури і туризму  райдержадміністрації із керівниками  закладів  культури  району  з  актуальних   питань.

31.01.2019

09.00-14.00

Надання  практичної  допомоги уповноваженій особі органів реєстрації місця проживання виконкому  Хейлівщинської сільської ради.

Розширене засідання колегії  районної  державної  адміністрації  з питань:

1. Про    роботу  Чорнухинського районного сектору Головного управління ДСНС України  у   Полтавській  області  за 2018 рік.

2. Про  підсумки фінансово-господарської діяльності освітніх установ району за 2018 рік.

3. Про    підсумки  роботи територіального центру соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг) Чорнухинського району за 2018 рік та основні завдання  на 2019 рік.

10.00-14.00

Особистий прийом громадян заступником голови райдержадміністрації.

01.02.2019

Пряма телефонна лінія з начальником відділу фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації.

«Гаряча» телефонна лінія із заступником голови райдержадміністрації.

Керівник  апарату

районної державної адміністрації     /підписано/                   О.П.Самойлік