Основні заходи райдержадміністрації із 29 липня по 02 серпня 2019 року

Основні заходи райдержадміністрації  із  29 липня по 02 серпня 2019  року

29.07.2019

Пряма телефонна лінія з начальником   архівного  відділу райдержадміністрації.

Засідання районної комісії з  питань  призначення   державної  соціальної  допомоги  малозабезпеченим  сім’ям,  житлових  субсидій  та  надання  пільг.

30.07.2019

Нарада  у начальника  управління соціального захисту населення райдержадміністрації із працівниками  управління з питання: «Про підсумки  роботи територіального центру соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг) Чорнухинського району  протягом І півріччя 2019 року».

Проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В»  –  головного спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

Пряма телефонна лінія з  директором територіального центру соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг) Чорнухинського району.

Засідання комісії з питань захисту прав дитини при райдержадміністрації.

31.07.2019

Пряма телефонна лінія  з начальником  відділу «Чорнухинське бюро правової допомоги».

Засідання колегії  районної  державної  адміністрації  з питань:

1. Про  занесення кращих працівників та трудових колективів підприємств, установ і організацій на районну Дошку пошани.

2. Про стан виконання завдань, визначених законами України, постановами Верховної Ради України, актами і дорученнями Президента України і Кабінету Міністрів України, актами міністерств, інших центральних органів виконавчої  влади, розпорядженнями та дорученнями голови облдержадміністрації, голови райдержадміністрації за підсумками першого півріччя 2019 року.

Нарада  у  в. о. завідувача  сектору культури і туризму  райдержадміністрації із керівниками  закладів  культури  району  з  актуальних   питань.

01.08.2019

09.00-14.00

Надання  практичної  допомоги уповноваженій особі органів реєстрації місця проживання виконкому Богодарівській сільської ради.

Пряма телефонна лінія з начальником відділу фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації.

02.08.2019

Пряма телефонна лінія з головним лікарем Комунального некомерційного підприємства   «Чорнухинський центр  первинної  медико-санітарної  допомоги».

Засідання постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян при районній державній адміністрації.

15.00-16.00

«Гаряча» телефонна лінія із заступником голови райдержадміністрації.

Керівник  апарату

районної державної адміністрації     /підписано/                   О.П.Самойлік