Основні заходи райдержадміністрації із 30 липня по 03 серпня 2018 року

Основні заходи райдержадміністрації  із 30 липня по 03 серпня 2018  року

30.07.2018

Пряма телефонна лінія із в. о. начальника  служби  у  справах  дітей  райдержадміністрації.

Засідання районної комісії з  питань  призначення   державної  соціальної  допомоги  малозабезпеченим  сім’ям,  житлових  субсидій  та  надання  пільг.

Нарада  у  відділі  агропромислового  розвитку райдержадміністрації  із  спеціалістами  відділу, керівниками окремих підприємств агропромислового комплексу району за участю першого заступника  голови райдержадміністрації з  питання:  «Про стан охорони праці в сільськогосподарських  підприємствах  району».

Нарада  у  начальника  управління соціального захисту населення райдержадміністрації із працівниками  територіального центру соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг) Чорнухинського району з актуальних  питань.

30.07.2018

Нарада  у начальника  управління соціального захисту населення райдержадміністрації із працівниками  управління з актуальних питань.

Засідання колегії  районної  державної  адміністрації  з питань:

1. Про стан виконання завдань, визначених законами України, постановами Верховної Ради України, актами і дорученнями Президента України і Кабінету Міністрів України, інших центральних органів виконавчої  влади, розпорядженнями та дорученнями голови облдержадміністрації, розпорядженнями та дорученнями голови райдержадміністрації за підсумками першого півріччя 2018 року.

2. Про занесення кращих колективів, передовиків виробництва на районну Дошку пошани.

Пряма телефонна лінія із завідувачем сектору з питань  державної реєстрації райдержадміністрації.

01.03.2018

Пряма телефонна лінія з начальником відділу фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації.

Нарада у начальника фінансового управління райдержадміністрації із працівниками управління з актуальних питань.

Нарада  у  в. о. завідувача  сектору культури і туризму  райдержадміністрації із керівниками  закладів  культури  району  з  актуальних   питань.

02.03.2018

09.00-14.00

Надання  практичної  допомоги уповноваженій особі органів реєстрації місця проживання виконкому Кізлівської сільської ради.

Пряма телефонна лінія з в. о. начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

03.03.2018

Пряма телефонна лінія з начальником відділу з питань надання адміністративних послуг райдержадміністрації.

«Гаряча» телефонна лінія із головою райдержадміністрації.

Керівник  апарату

районної державної адміністрації     /підписано/                   О.П.Самойлік