Основні заходи райдержадміністрації з 03 жовтня по 07 жовтня 2016 року

Основні заходи райдержадміністрації  з  03 жовтня по  07 жовтня  2016  року

03.10.2016

08.00-11.00

Участь у  проведенні  відеоконференції  з  актуальних  питань  між обласною державною  адміністрацією та районними державними адміністраціями.

Нарада  у  голови  районної  державної  адміністрації із  керівниками  підприємств, установ, організацій  району, начальниками управлінь і відділів райдержадміністрації з питань:

1. Про стан організації роботи щодо реалізації державної політики у сфері пенсійного забезпечення в Лохвицькому об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Полтавської області  за 9 місяців 2016 року.

2.Про стан організації харчування в КЗ «Чорнухинська центральна районна лікарня».

Пряма телефонна лінія із   заступником начальника Лохвицького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Полтавської області.

Нарада  у начальника  управління соціального захисту населення райдержадміністрації із працівниками  управління з актуальних  питань.

04.10.2016

09.00-13.00

Особистий прийом  громадян головою районної державної адміністрації.

Пряма телефонна лінія із   директором районного центру зайнятості.

Нарада  у  першого заступника  голови районної державної адміністрації за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади з  питання: «Про рейтингове оцінювання соціально-економічного розвитку району».

Нарада   у відділі  агропромислового  розвитку райдержадміністрації  із  спеціалістами   відділу  та

керівниками   ряду   підприємств агропромислового  комплексу району   з  питання: «Про  хід  проведення  комплексу  осінньо-польових  робіт   сільськогосподарськими  підприємствами району».

Нарада  у начальника  управління соціального захисту населення райдержадміністрації  із працівниками  територіального центру соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг) Чорнухинського району з актуальних  питань.

Засідання  районної  комісії з  розгляду  питань  надання  грошових  виплат  та  компенсацій.

05.10.2016

Пряма телефонна з начальником  управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

Нарада  у  завідувача  сектору культури і туризму  райдержадміністрації із керівниками  закладів  культури  району  з  актуальних   питань.

06.10.2016

10.00 -14.00

Особистий прийом  громадян  заступником  голови районної державної адміністрації.

.

Пряма телефонна лінія з начальником  відділу Держземагенства  у Чорнухинському районі.

07.10.2016

Пряма телефонна лінія  із начальником Чорнухинського районного сектору Головного управління ДСНС України

в Полтавській області Дяченком А.М.

Нарада у заступника голови районної державної адміністрації  Бибика  В.П. з питання: «Про хід  підготовки  до  проведення  в  районі  заходів  з  нагоди  відзначення  Дня  захисника  України   та  Дня  українського  козацтва».

15.00- 16.00

«Гаряча» телефонна лінія із   першим заступником  голови районної державної адміністрації.

Керівник  апарату

районної державної адміністрації     /підписано/     Н.Г. Бондаренко