Основні заходи райдержадміністрації з 17 жовтня по 21 жовтня 2016 року

Основні заходи  райдержадміністрації  з  17 жовтня по  21 жовтня  2016  року

17.10.2016

08.00-11.00

Участь у  проведенні  відеоконференції  з  актуальних  питань  між обласною державною  адміністрацією та районними державними адміністраціями.

Нарада  у  голови  районної  державної  адміністрації

із  керівниками  підприємств, установ, організацій  району, начальниками управлінь і відділів райдержадміністрації з питань:

1.Про  стан розвитку дошкільної та позашкільної освіти району у 2016 році.

2.Про порядок виконання заявок по ремонту телефонів та радіоточок, що надійшли до станційно-лінійної дільниці № 4 смт Чорнухи від підприємств, організацій, населення району.

Пряма телефонна лінія із начальником відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації.

10.00-

Особистий прийом  громадян першим заступником голови районної державної адміністрації.

Оперативно-розпорядча  нарада  у  заступника  голови  райдержадміністрації Бибика  В.П.  із  керівниками  підконтрольних  управлінь,  відділів  та  служб  з  поточних  питань.

Нарада  у начальника  управління соціального захисту населення райдержадміністрації із працівниками  управління з актуальних  питань.

18.10.2016

Пряма телефонна лінія із завідувачем сектору з питань державної реєстрації райдержадміністрації.

Нарада  у  першого заступника  голови районної державної адміністрації за участю керівників територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, сільських, селищного голів, представників мисливських господарств району з  питання: «Щодо організації роботи по зменшенню кількості безпритульних собак та лисиць на території населених пунктах району».

Нарада   у відділі  агропромислового  розвитку райдержадміністрації  із  спеціалістами   відділу  та керівниками   ряду   підприємств агропромислового  комплексу району   з  питання: «Про стан засипки та зберігання посівного матеріалу під посів ярих культур в господарствах району».

Засідання  районної  комісії з  розгляду  питань  надання  грошових  виплат  та  компенсацій.

Нарада  у  начальника  фінансового управління райдержадміністрації  із  працівниками управління  з  актуальних   питань.

19.10.2016

Пряма телефонна лінія із в.о. начальника відділу економіки райдержадміністрації.

10.00 -12.00

Виїзний прийом громадян  Мокіївської сільської ради головою районної державної адміністрації.

Нарада  у  завідувача  сектору культури і туризму  райдержадміністрації із керівниками  закладів  культури  району  з  актуальних   питань.

Нарада у начальника фінансового управління райдержадміністрації із працівниками управління з актуальних питань.

20.10.2016

Пряма телефонна лінія із  начальником служби у справах дітей райдержадміністрації.

10.00-14.00

Участь голови райдержадміністрації, його заступників, керівника апарату та керівників окремих структурних підрозділів райдержадміністрації у роботі 12 сесії районної ради 7 скликання.

10.00-14.00

Особистий прийом  громадян заступником голови районної державної адміністрації.

09.00- 14.00

Надання  практичної  допомоги  виконкомам  Мелехівської та  Луговиківської сільських  рад  щодо достовірності відомостей, поданих під час щомісячного періодичного  поновлення  Державного  реєстру  виборців.

21.10.2016

Пряма телефонна лінія із  завідувачем сектору архітектури, містобудування та житлово-комунального господарства райдержадміністрації.

10.00 -12.00

Виїзний прийом громадян  Мелехівської сільської ради заступником голови районної державної адміністрації.

15.00- 16.00

«Гаряча» телефонна лінія із  головою районної державної адміністрації.