Основні заходи райдержадміністрації з 19 грудня по 23 грудня 2016 року

Основні заходи райдержадміністрації  з 19 грудня по  23 грудня 2016  року

19.12.2016

08.00-11.00

Участь у  проведенні  відеоконференції  з  актуальних  питань  між обласною державною  адміністрацією та районними державними адміністраціями.

Пряма телефонна лінія з начальником  служби  у  справах  дітей  райдержадміністрації.

Нарада  у  відділі  агропромислового  розвитку райдержадміністрації  із  спеціалістами  відділу, керівниками окремих підприємств агропромислового комплексу району з  питання: «Про проведення зимівлі тваринництва в сільгосппідприємствах району».

Нарада  у начальника  управління соціального захисту населення райдержадміністрації із працівниками  управління з актуальних  питань.

Районні заходи до Дня Святого Миколая, відкриття Головної ялинки району.

20.12.2016

10.00-13.00

Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації.

10.00-14.00

Участь голови райдержадміністрації, його заступників, в. о. керівника апарату та керівників окремих структурних підрозділів райдержадміністрації у роботі 14 сесії районної ради 7 скликання.

Пряма телефонна лінія  із в.о. завідувача сектору архітектури, містобудування та житлово-комунального господарства райдержадміністрації.

Засідання  районної  комісії з  розгляду  питань  надання  грошових  виплат  та  компенсацій.

21.12.16

Захист робіт І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Полтавського територіального відділення Малої академії наук України.

Пряма телефонна лінія із начальником відділу з питань надання адміністративних послуг райдержадміністрації.

Нарада  у  завідувача  сектору культури і туризму  райдержадміністрації із керівниками  закладів  культури  району  з  актуальних   питань.

22.12.16

09.00- 14.00

Надання  практичної  допомоги  виконкомам Постав-Муківської та  Гільцівської сільських рад  щодо достовірності відомостей, поданих під час щомісячного періодичного  поновлення  Державного  реєстру  виборців.

Розширена презентація питань соціального захисту учасників АТО, звільнених з військової служби у запас, та вакантних посад у військових частинах з метою працевлаштування їх на військову службу за контрактом.

10.00-12.00

Виїзний прийом громадян Куріньківської сільської ради головою  райдержадміністрації.

Пряма телефонна лінія із начальником фінансового управління райдержадміністрації.

23.12.16

Пряма телефонна лінія із  в.о. начальника управління Держпродспоживслужби в Чорнухинському районі Полтавської області.

15.00- 16.00

«Гаряча» телефонна лінія із головою райдержадміністрації.

В.о. керівника  апарату

районної державної адміністрації     /підписано/                   О.П.Самойлік