Основні заходи райдержадміністрації з 26 грудня по 30 грудня 2016 року

Основні заходи райдержадміністрації  з 26 грудня по  30 грудня 2016  року

26.12.2016

08.00-11.00

Участь у  проведенні  відеоконференції  з  актуальних  питань  між обласною державною  адміністрацією та районними державними адміністраціями.

Нарада  у  голови  районної  державної  адміністрації із  керівниками  підприємств, установ, організацій  району, начальниками управлінь і відділів райдержадміністрації з питань:

1. Про стан виконання районного плану заходів у 2016 році Загальнодержавної програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2016 року.

2.Про підготовку закладів культури району до Новорічних та Різдвяних свят.

Пряма телефонна лінія з начальником відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації.

Оперативно-розпорядча  нарада  у  заступника  голови  райдержадміністрації із  керівниками  підконтрольних  управлінь,  відділів  та  служб  з  поточних  питань.

Нарада  у начальника  управління соціального захисту населення райдержадміністрації із працівниками  територіального центру соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг) Чорнухинського району з актуальних  питань.

27.12.2016

Пряма телефонна лінія з в.о. начальника відділу організаційної роботи та управління персоналом апарату райдержадміністрації.

Нарада  у  відділі  агропромислового  розвитку райдержадміністрації  із  спеціалістами  відділу, керівниками окремих підприємств агропромислового комплексу району за участю першого заступника  голови райдержадміністрації  з  питання: «Про проведення ярмарків на території району  та рівень середньооптових відпускних цін на сільгосппродукцію».

Засідання  районної  комісії з  розгляду  питань  надання  грошових  виплат  та  компенсацій.

28.12.2016

Пряма телефонна лінія із заступником голови райдержадміністрації.

Засідання  комісії  з  питань  захисту прав  дитини   при    райдержадміністрації.

Нарада  у  завідувача  сектору культури і туризму  райдержадміністрації із керівниками  закладів  культури  району  з  актуальних   питань.

29.12.2016

09.00- 14.00

Надання  практичної  допомоги  виконкому Чорнухинської селищної  ради  щодо достовірності відомостей, поданих під час щомісячного періодичного  поновлення  Державного  реєстру  виборців.

10.00-

Особистий прийом  громадян заступником голови райдержадміністрації.

Пряма телефонна лінія із начальником відділу фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації.

30.12.2016

Пряма телефонна лінія директором районного центру соціальних служб для сім’ї,  дітей та молоді.

15.00- 16.00

«Гаряча» телефонна лінія із першим заступником голови райдержадміністрації.

В.о. керівника  апарату

районної державної адміністрації     /підписано/                   О.П.Самойлік