Основні заходи райдержадміністрації з 31 жовтня по 4 листопада 2016 року

Основні заходи райдержадміністрації  з  31 жовтня по  4 листопада 2016  року

31.10.2016

08.00-11.00

Участь у  проведенні  відеоконференції  з  актуальних  питань  між обласною державною  адміністрацією та районними державними адміністраціями.

Нарада  у  голови  районної  державної  адміністрації

із  керівниками  підприємств, установ, організацій  району, начальниками управлінь і відділів райдержадміністрації з питань:

1. Про стан використання водних об’єктів району у 2016 році.

2.Про виконання  Плану заходів з підготовки та відзначення в районі Дня захисника України.

10.00-

Особистий прийом  громадян першим заступником голови райдержадміністрації.

Пряма телефонна лінія із директором районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Оперативно-розпорядча  нарада  у  заступника  голови  райдержадміністрації із  керівниками  підконтрольних  управлінь,  відділів  та  служб  з  поточних  питань.

01.11.2016

09.00-13.00

Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації.

Пряма телефонна лінія із т.в.о. військового комісара Чорнухинського районного військового комісаріату.

Нарада  у  першого заступника  голови районної державної адміністрації   з  питання: «Про стан розрахунків за спожиті енергоносії».

Нарада   у відділі  агропромислового  розвитку райдержадміністрації  із  спеціалістами   відділу  та керівниками   ряду   підприємств агропромислового  комплексу району   з  питання: «Про стан виконання рішень, які розглядались на оперативно-розпорядчих нарадах у начальника відділу агропромислового  розвитку райдержадміністрації».

Засідання  районної  комісії з  розгляду  питань  надання  грошових  виплат  та  компенсацій.

02.11.2016

Пряма телефонна лінія із  начальником відділу ведення  Державного  реєстру  виборців  апарату райдержадміністрації.

Нарада у начальника фінансового управління райдержадміністрації. із працівниками управління з актуальних питань.

03.11.2016

09.00- 14.00

Надання  практичної  допомоги  виконкому   Чорнухинської селищної  ради  щодо достовірності відомостей, поданих під час щомісячного періодичного  поновлення  Державного  реєстру  виборців.

10.00-14.00

Особистий прийом громадян заступником  голови  райдержадміністрації .

Пряма телефонна лінія із  начальником загального відділу апарату райдержадміністрації.

.

04.11.2016

Пряма телефонна лінія із  начальником Державної казначейської служби України в Чорнухинському районі Полтавської області.

Нарада  у  завідувача  сектору культури і туризму  райдержадміністрації із керівниками  закладів  культури  району  з  актуальних   питань.

15.00- 16.00

«Гаряча» телефонна лінія із   заступником  голови  райдержадміністрації.

Керівник  апарату

районної державної адміністрації     /підписано/     Н.Г. Бондаренко