07:35 | 15.07.2018

Про проведення акції WorldCleanupDay «ВСЕСВІТНЄ ПРИБИРАННЯ»

 

З метою захисту, збереження та відтворення навколишнього природного середовищав Полтавській області, створення сприятливих умов для розвитку волонтерства і самореалізації молоді, розвитку волонтерського руху, спільного прагнення до кращого майбутнього в розбудові екологічного сектору, організовуємо спільно з Громадською організацією «Let’sdoit, Ukraine» та міжнародним рухом «Let’sDoIt! World»ВСЕСВІТНЄ ПРИБИРАННЯ зелених зон та благоустрою територій «WorldCleanupDay»(далі – Акція), яка запланована на 15 вересня 2018 року.Світове прибирання почнеться 15 вересня 2018 року о 10 годині ранку в Новій Зеландії (в Україні в цей же час), пройде крізь 24 часові пояси і завершиться через 36 годин на Гавайських островах. Акція проходить за підтримки Кабінету Міністрів України, Міністерства молоді та спорту України, Міністерства екології та природних ресурсів України, першої леді Марини Порошенко та Полтавської обласної ради.

09:23 | 06.07.2018

Міжнародна культурно-освітня поїздка до Угорщини Словенії Італії та Bатикану

 

Відповідно до Плану спільних заходів Мінкультури та Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» на 2016-2021 роки, затвердженого 24.03.2016 року), з метою розвитку волонтерського руху, відвідування медичних закладів, обговорення перспективи реалізації спільних міжнародних гуманітарних проектів, а також ознайомлення з культурною спадщиною європейських країн 7-15 жовтня 2018 року заплановано міжнародну культурно-освітню поїздку до Угорщини Словенії Італії та Bатикану (програма поїздки додається).

00:51 | 06.07.2018

Про можливість отримання освітнього ступеня магістра зі спеціальності "Публічне управління та адміністрування"

 

Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України, державний вищий навчальний заклад (далі - Інститут), який входить до системи управління Міністерства соціальної політики України, проводить прийом на навчання за кошти Національного агентства України з питань державної служби: освітній ступінь магістра, спеціальність 281 «Публічне управління та адміністрування», заочна форма навчання. Термін навчання - 2,5 роки.

Магістерська програма з публічного управління та адміністрування спрямована на підготовку фахівців найвищої кваліфікації для роботи у сфері державного управління та місцевого самоврядування, які забезпечать європейський рівень надання адміністративних послуг на засадах запровадження у практику діяльності принципів демократичного врядування. Підготовка фахівців спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» проводиться за освітньою програмою «Публічне адміністрування та публічна служба».

Дисципліни навчального плану забезпечують глибоке вивчення теорії публічного адміністрування та врядування, територіального управління, планування розвиуку територіальних громад, проектного менеджменту, публічних фінансів, технологій та комунікацій публічного адміністрування, соціального розвитку територіальних громад, інформаційно-аналітичного забезпечення публічного адміністрування, інституційних основ Європейського Союзу.

Навчання на заочній формі передбачає дві настановчо-заліково-екзаменаційні сесії на рік по 20 днів, загальною тривалістю 40 днів на рік. На цей час працівникам надаються додаткові оплачувані відпустки згідно ст. 216 КЗпПУ.