15:26 | 09.07.2020

Відбулася нарада з питань запобігання та протидії домашньому насильству

8 липня 2020 року заступник голови райдержадміністрації  Ігор Шацький провів засідання наради з питань запобігання та протидії домашньому насильству. У нараді взяли участь представники закладів охорони здоров’я, правоохоронних органів, Чорнухинського бюро безоплатної правової допомоги, управління соціального захисту населення райдержадміністрації, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей райдержадміністрації, відділу освіти, молоді та спорту і відділу соціального захисту та охорони здоров’я виконавчого комітету  Чорнухинської селищної ради. Учасники наради обговорили механізм взаємодії між службами у випадках виявлення домашнього фізичного, сексуального, економічного чи психологічного насильства. За результатами розгляду даного питання прийнято відповідні рішення.