16:47 | 18.07.2018

Чотирьом аматорським колективам  району присвоєно звання «народний (зразковий)»

Наказом Департаменту культури і туризму Полтавської обласної державної адміністрації від 13.07.2018 року №138 «Про присвоєння звання «народний (зразковий) аматорський колектив (студія)» за вагомий внесок у розвиток культури українського народу, високий художній рівень та виконавську майстерність присвоєно звання «народний аматорський» колектив (студія)»:

театральному колективу Чорнухинського районного Центру культури і дозвілля (керівник Наталія Жерноклєєва) та фольклорному колективу «Червона хустина» Постав-Муківського сільського будинку культури Чорнухинського району» (керівник Валентина Можчіль);

«зразковий аматорський колектив (студія)» присвоєно: хореографічному колективу «Водограй» Чорнухинського Центру культури і дозвілля (керівник Раїса Підлісна) та колективу народного танцю «Весна» Чорнухинського Центру культури і дозвілля (керівник Лідія Хижняк).

17:12 | 17.07.2018

ХРОНІКА  ОБЛАСНИХ  НОВИН

* * *

9 липня у м. Полтаві на нараді у голови облдержадміністрації  В. Головка за участю голів райдержадміністрацій, керівників причетних структурних підрозділів облдержадміністрації та обласних служб розглянуто питання «Про хід реалізації Регіонального плану розвитку професійно-технічної освіти Полтавської області на 2016-2018 роки та Стратегії створення нового освітнього простору професійної (професійно-технічної) освіти Полтавської області на 2017-2020 роки», «Інформація про виконання доручення голови облдержадміністрації щодо підключення Інтернет-послуг до соціально значущих місць в районах», «Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території області». За підсумками розгляду дано відповідні доручення. У нараді взяв участь голова обласної ради О.Біленький.