1 червня – Міжнародний день захисту дітей

1 червня  – Міжнародний день захисту дітей

Любі діти! Шановні дорослі!

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. У малечі не повинно бути нещасливого дитинства. Тому турбота про здоров’я, фізичний, духовний та моральний розвиток дітей, захист їхніх прав є одним з найголовніших наших обов'язків. Адже саме від нас, дорослих, залежить те, як складеться доля кожної маленької людини, а відтак і нового покоління українців.

Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань, своє продовження.  Радіємо їхнім успіхам і переймаємося невдачами. Об’єднавши зусилля, ми зробимо все, аби захистити наших дітей, уберегти їх від гіркоти розчарувань і зневіри.

Бажаємо вам, дорогі юні друзі, всім, хто завжди поруч з вами, хто піклується про вас і допомагає твердо стати на ноги, міцного здоров’я, щастя, добра і сімейного затишку. Нехай здійсняться всі ваші мрії і задуми!

Юрій САМОЙЛІК,                                                       Надія КРИВЧУН,

голова райдержадміністрації.                                     голова районної ради.