Благополучна сім'я – щасливі діти - спокійне майбутнє

Благополучна сім'я – щасливі діти - спокійне майбутнє

В рамках проведення  районних заходів до Дня матері та Міжнародного дня сім'ї соціальний педагог районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Людмила Лисенко на базі жіночої консультації КЗ «Чорнухинська районна лікарня» провела зустріч з вагітними жінками.

Під час бесіди обговорювалися питання  щодо готовності і бажання жінок бути мамами, мотивації їх до материнства, стосунків у сім’ї, матеріального забезпечення, умов проживання, усвідомленої відповідальності за життя та здоров'я дітей, оформлення правових документів,  про заклади, що надають послуги сім’ям з дітьми.

Людмила Володимирівна наголосила, що кожна сім'я при потребі може звернутися за допомогою до районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.