Чарівний світ жіночої краси!

Чарівний світ жіночої краси!

07 березня 2018 року в районному центрі культури і дозвілля відбулися урочистості та святковий концерт «Чарівний світ жіночої краси!». На святі виступили голова районної державної адміністрації Олег Ковган та голова районної ради Надія Кривчун, які привітали жінок зі святом весни, любові та краси, відзначили їх роль в суспільстві, побажали гарного святкового настрою, позитивних емоцій,  злагоди, добра і любові.

В ході урочистих заходів відзначено та нагороджено Грамотами  райдержадміністрації та райради кращих працівників – представниць прекрасної половини трудових колективів установ та організацій району. Потім відбувся святковий концерт, майстри художньої самодіяльності подарували присутнім чудову концертну програму.