Чергова нарада з сільськими головами

Чергова нарада з сільськими головами

Головою районної державної адміністрації Олегом Ковганом проведено чергову робочу нараду з головами сільських рад за участю першого заступника та заступника голови райдержадміністрації, заступника голови районної ради, відповідальних працівників районної державної адміністрації. В рамках проведення медичної реформи на території району планується реконструкція амбулаторій загальної практики сімейної медицини в селах Мокиївка, Вороньки та Гільці. Але для проведення зазначених робіт першочерговим завданням є забезпечення чинною містобудівною документацією, тобто розробка і затвердження генеральних планів та планів зонування зазначених населених пунктів району. В черговий раз на нараді головам сільських рад наголошено на необхідності прийняття невідкладного рішення щодо розроблення містобудівної документації.