Члени комісії ТЕБ та НС ознайомилися із ситуацією в Луговиках та Пізниках

Члени комісії ТЕБ та НС ознайомилися із ситуацією в Луговиках та Пізниках

Сьогодні, 02 квітня, представники районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій разом із заступником голови райдержадміністрації Владиславом Бибиком, заступником голови райради Миколою Турчином побували  на території Луговиківської сільської ради, де на даний час підтоплення зазнали 15 житлових будинків, більше 20 присадибних ділянок і господарських будівель, та вивчили на місці ситуацію, що склалася.

Зустрілися із Луговиківським сільським головою Олексієм Лозовим та вирішили питання про надання допомоги по підвезенню питної води,  медикаментів, продуктів  для жителів сіл Луговики та Бубни.

Також цього дня відвідали садиби жителів  с. Пізники, які не минула водна стихія, і визначилися з планом подальших дій.