Чорнухи відсвяткували День селища

Чорнухи відсвяткували День селища

Заходи, приурочені Дню селища, перша згадка про яке датується 1261 роком, тривали протягом двох днів. У суботу, 16 вересня, на селищному стадіоні відбулися спортивна спартакіада серед команд підприємств, установ, організацій району та селища, кубок з волейболу на приз селищного голови, футбольний матч між юніорами та ветеранами, дискотека для молоді.

17 вересня селище Чорнухи урочисто відсвяткувало свій день народження. Його жителі  мали змогу вперше побачити яскравий мото стант на вулиці Центральній.

Потім святкування перемістилося на стадіон. Відкрив урочистості селищний голова Олександр Василенко та привітав усіх присутніх зі святом.

Долучилися до привітань з нагоди Дня селища та 74-річниці визволення Чорнухинщини від нацистських загарбників голова райдержадміністрації Олег Ковган, голова райради Надія Кривчун.

Грамотами обласної ради, обласної державної адміністрації нагороджені спеціаліст І категорії селищної ради Микола Сагань, підприємці Віктор Волик, Юрій Бабченко, ряд працівників отримали грамоти селищної ради.

Не забули про новонароджених, щойно одружених, старожилів та про кращі по благоустрою садиби. Всі вони отримали подарунки.

В концертній програмі взяли участь районний Центр культури і дозвілля, гурт «Лубенка» та гурт «Трибуна Л».

Чорнушани та гості селища мали нагоду ознайомитися з підсумковою  виставкою робіт учасників сьомого творчого пленеру «Чорнухинська Сковородіана».

Дорослих  пригощали польовою кашею та варениками,  дітей –  морозивом, а також для них працювали атракціони.

Розважальна програма завершилася файєр-шоу.