Чорнухинщина долучилася до Всеукраїнської Естафети Пам'яті «Слава визволителям України»

Сьогодні  Чорнухинський район приймав від Лохвицького району Всеукраїнську Естафету Пам’яті «Слава визволителям України», яку з нагоди відзначення 75-ї річниці визволення областей України  від фашистських загарбників проводить рада Організації ветеранів України за підтримки місцевих організацій.

Керівники району разом із делегацією сусіднього Лохвицького  району, представниками органів виконавчої влади і місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій райцентру, громадськістю селища пройшли урочистою ходою від приміщення райдержадміністрації до меморіалу «Скорботна мати», де відбулося покладання квітів та урочистий мітинг.

Перед присутніми виступили голова райдержадміністрації Олег Ковган, голова райради Надія Кривчун, голова ради районної організації ветеранів Олександр Машков, перший заступник голови Лохвицької райдержадміністрації Ольга Папірненко. В ці вересневі дні далекого 1943  року наш і сусідні райони були визволені від нацистських окупантів. І сьогодні ми згадуємо всіх, через чиє життя пройшла Друга світова війна: фронтовиків, партизанів, мирних жителів, які втратили рідних і близьких в тій жорстокій і кровопролитній війні. Ми вшановуємо подвиг захисників і визволителів  своєї землі, які зробили все для того, щоб наступні покоління жили під мирним небом. Доки ми єдиний народ – нас не подолати.

Перший заступник голови Лохвицької райдержадміністрації Ольга Папірненко передала Всеукраїнську Естафету Пам’яті «Слава визволителям України» голові райдержадміністрації Олегу Ковгану. Надалі естафета буде передана Лубенському району.

Учасники мітингу вшанували пам'ять  визволителів хвилиною мовчання.

Поминальну панахиду відслужив протоієрей Свято-Покровської церкви Чорнух Іоан Бондар.