Чорнухинщина відзначила 27-у річницю незалежності України

Чорнухинщина відзначила 27-у річницю незалежності України

24 серпня представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадськість, військовослужбовці, учасники АТО, на чолі з розгорнутим Державним Прапором України пройшли колоною центральною вулицею Чорнух до співочого поля селищного стадіону, де відбулися урочистості з нагоди 27-ї річниці незалежності України та святкова концертна програма «Любіть Україну!».

Відбулася  церемонія підняття Державного Прапора України. Підняти його випала честь учаснику АТО начальнику відділення офіцерів запасу і кадрів Чорнухинського РВК старшому лейтенанту Ігорю Петлюку та учениці Чорнухинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім. Г.С.Сковороди Аллі Андрущенко.

Голова райради Надія Кривчун, голова райдержадміністрації Олег Ковган щиро привітали земляків і гостей селища з Днем незалежності України. Вони зазначили, що задумані реформи не так просто втілити в життя, але за роки незалежності багато зроблено для того, щоб наша держава була суверенною та не звертала з обраного шляху, рухалася тільки вперед. Сьогодні ми маємо армію здатну захистити від російської агресії територіальну цілісність та суверенність України  про що яскраво засвідчив військовий парад з нагоди  27-ї річниці незалежності України в Києві, участь у якому брав і наш земляк Олександр Дорогобід. Нам є що захищати і чим пишатися. Керівники району побажали усім миру та процвітання нашій державі, а також вручили грамоти райдержадміністрації, райради кращим працівникам організацій, установ району, учасникам АТО.

З нагоди 27-ї річниці незалежності України до присутніх звернувся військовий комісар Чорнухинського  райвійськкомату полковник Ілля Лапін, депутат обласної ради, регіональний директор ТОВ «Баришівська зернова кампанія» Василь Стасовський, директор СТОВ «Перемога» Павло Трейтяк. Директори товариств розрізали пишні короваї, випечені із зерна нового урожаю, які були роздані учасникам святкування. За досягнення у сільськогосподарському виробництві грамотами райдержадміністрації, райради нагороджено 2 працівників   регіону «Північна Полтавщина» ТОВ «Баришівська зернова кампанія» головного бухгалтера Галину Приймак, механізатора Леоніда Лук’янця.

Завідувач сектору культури і туризму райдержадміністрації Віталій Кусков вручив 4 колективам, які цього року отримали почесні звання «народний», «зразковий»  аматорський колектив, подяки райдержадміністрації та райради.

Під час заходів на селищному стадіоні було розгорнуто  виставку світлин з життя громад району «Фотографія нам нагадає».

Присутні також переглянули відеофільм про Чорнухи.

Завершили святкування дискотекою для молоді.

З нагоди 27-ї річниці незалежності України оновлено районну Дошку пошани, на яку занесено 4 колективи та 16 кращих працівників: педагоги, працівники культури, рятівники, медпрацівники, представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування ...

Зранку 24 серпня в Чорнухах на селищному стадіоні відбулася спартакіада, приурочена Дню незалежності України.

Цього дня урочисті культурно-мистецькі заходи відбулися у інших населених пунктах району.