Чорнухинщина відзначила День Гідності та Свободи

Чорнухинщина відзначила День Гідності та Свободи

21 листопада в районному Центрі культури і дозвілля відбулися урочистості з нагоди Дня Гідності та Свободи.  Учасники заходу переглянули тематичну документальну стрічку, приурочену учасникам Революції Гідності. Потім до присутніх з нагоди свята звернулися голова райдержадміністрації Олег Ковган, заступник голови райради Микола Турчин, безпосередній учасник тих подій Микола Сагань.

Було зазначено, що події Революції Гідності продемонстрували зрілість громадянського суспільства. Революція перемогла і найголовніші її завоювання – демократія і свобода – стали реальністю. Згадали студентську молодь, яка першою вийшла на вулиці Києва, і Героїв Небесної Сотні, що полягли за світле майбутнє, захищаючи демократичні цінності. Вони є достойним прикладом того як треба боротися за свою Батьківщину, за її гідне майбутнє.

Чимало патріотів, в тім числі і наших земляків, стали на бік тих, хто захищав ідеали свободи і справедливості та європейський шлях розвитку нашої держави. Україна стала територією гідності і свободи. Сьогодні  тут відбуваються позитивні зміни. Даються вони непросто як і все нове прогресивне.  Тож необхідно зберігати і захищати безцінний скарб – нашу свободу, нашу єдність і разом будувати щасливе майбутнє Української держави.

Представники влади і громадськості хвилиною мовчання вшанували пам'ять  Героїв Небесної Сотні та усіх героїв, які боролися і полягли за гідне майбутнє України.

Завершилися урочистості тематичним концертом.