Чорнухинщина відзначила День перемоги над нацизмом

Чорнухинщина відзначила День перемоги над нацизмом

09 травня 2017 року керівники району та селища разом з ветеранами, учасниками АТО, громадськістю райцентру, учнями Чорнухинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів під звуки зразкового духового оркестру районного Центру культури і дозвілля пройшли урочистою велелюдною ходою центральною вулицею селища до меморіалу «Скорботна мати», де біля  Вічного вогню завмерла почесна варта, та поклали квіти.

Учасників мітингу із  72-ю річницею перемоги над нацизмом у Другій світовій війні привітали голова райдержадміністрації Олег Ковган, голова райради Надія Кривчун, військовий комісар Чорнухинського райвійськкомату Дмитро Чернець. Виступаючі говорили про вклад українського народу у Перемогу, про її ціну, оплачену мільйонами життів; про вдячність фронтовикам і працівникам тилу; про шанобливе ставлення до ветеранів війни; про гордий дух і безсмертну душу нашого народу, які не під силу зламати і потоптати жодному  з поневолювачів. Хто захищає рідну землю, той завжди перемагає.  Адже немає нічого святішого як захист державності, своєї землі, своєї родини і в часи Другої світової війни і сьогодні, коли ворог напав зі сходу. Тих днів не змовкне слава. Ветерани є і завжди будуть взірцем для нинішнього і наступних поколінь.

Під час проведення заходу учасники художньої самодіяльності районного Центру культури і дозвілля виконували тематичні пісні.

Потім ветеранів запросили на солдатську кашу.

Заходи з нагоди Дня пам’яті та примирення, 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відбулися в усіх територіальних громадах району.