Чорнухинщина відзначила73-ю річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 травня керівники району та селища разом з представниками трудових колективів, громадськістю Чорнух під звуки маршів духового оркестру «Чорнухи» пройшли святковою  колоною центральною вулицею селища до меморіалу «Скорботна мати», де  після покладання квітів відбувся урочистий мітинг з нагоди  73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Учасників мітингу привітали голова райради Надія Кривчун, голова райдержадміністрації Олег Ковган, військовий комісар Чорнухинського райвійськкомату Дмитро Чернець. Виступаючі говорили про вклад українського народу у Перемогу, про її ціну, оплачену мільйонами життів; про шанобливе ставлення до ветеранів війни, які є прикладом відданості та відваги, високим взірцем для наслідування; про гордий дух і безсмертну душу нашого народу, які не під силу зламати і потоптати жодному  з поневолювачів.

Вони щиро привітали ветеранів, подякували їм за Перемогу та мирну працю під час відбудови країни, побажали здоров’я, оптимізму, довголіття, всім – миру і процвітання нашій державі.

Лейтенанту В’ячеславу Козленку, начальнику відділення забезпечення Чорнухинського РВК, старшому лейтенанту Ігорю Петлюку, начальнику відділення офіцерів запасу і кадрів   Чорнухинського РВК, вручено нагрудні знаки «Учасник АТО». Також Ігоря Петлюка нагороджено відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції».

Під час проведення заходу учасники художньої самодіяльності районного Центру культури і дозвілля  представили тематичну літературно-музичну композицію.

Потім ветеранів запросили на солдатську кашу.

Заходи з нагоди 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відбулися в усіх територіальних громадах району.