Чорнушани відзначили 23-ю річницю Конституції України та День молоді

Чорнушани відзначили 23-ю річницю Конституції України та День молоді

28 червня на селищному стадіоні  відбулися районні заходи з нагоди Дня Конституції України та Дня молоді, які розпочалися спартакіадою серед колективів фізкультури району, відкриттям капітально відремонтованого спортивного майданчика зі штучним покриттям за участю керівників району, селища, депутата Полтавської обласної ради Олександра Алексюка та нагородження переможців.

Увечері відбулися урочистості. З державними святами присутніх щиро привітали голова райдержадміністрації Олег Ковган, голова райради Надія Кривчун, селищний голова Олександр Василенко, народні депутати України Руслан Богдан, Віктор Кривенко.

Грамотами райдержадміністрації та районної ради, селищної ради  було нагороджено ряд кращих працівників району.

Привітав учасників урочистостей військовий комісар  райвійськкомату, полковник Ілля Лапін та вручив відзнаку Президента України «За участь в антитерористичній операції» 9 нашим землякам, які боронили східний кордон України, а також грамоти.

Потім відбувся тематичний святковий концерт.

Працювали атракціони для дітей, торговельні заклади.

Завершилося святкування дискотекою для молоді.