Держслужбовці Полтавської облдержадміністрації зробили щеплення від дифтерії

Версія для друкуВерсія для друку

Держслужбовці Полтавської облдержадміністрації зробили щеплення від дифтерії

 

За ініціативою Департаменту  інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю та за сприяння Департаменту охорони здоров’я в облдержадміністрації організували вакцинацію від дифтерії.

Охочих щепитися – півсотні держслужбовців. Дехто прийшов родинами.

Сімейний лікар Інна Ярова розповіла, що вакцина АДП-М індійського виробництва. Всі пацієнти нормально переносять процедуру, жодних скарг на погіршення самопочуття після вакцинації не надходило. І додала, зробила таке щеплення собі та всій родині.

«Вакцинуватися потрібно. Такі захворювання як дифтерія та правець є небезпечними. Вони належать до бактеріальних хвороб. Дифтерія передається повітряно-крапельним шляхом. Небезпека захворювання ще й у тому, що є люди, які самі не хворіють, але несуть загрозу для оточення, тобто заражають інших», – розповіла Інна Ярова.

Робити ревакцинацію дорослим потрібно кожні 10 років. Для того, щоб вакцинуватися, потрібно звернутися до сімейного лікаря. Перед щепленням обов’язково пройти огляд у лікаря. Вакцинація проти дифтерії проводиться у віці 2-х, 4-х та 6 місяців. У 18 місяців проводять першу ревакцинацію. Наступні ревакцинації – в  6, 16 і 26 років.

До вакцинації долучилися й журналісти ОКІА «Новини Полтавщини».

Наверх ↑