Дмитро Лунін відвідав Чорнухи

Дмитро Лунін відвідав Чорнухи

Перший заступник голови Полтавської облдержадміністрації Дмитро Лунін минулої п’ятниці відвідав Чорнухинський район та побував  у Чорнухинському ліцеї імені Г.С.Сковороди, утеплення фасаду якого здійснюватиметься в рамках Національної програми «Велике будівництво». Опорний заклад є комунальною власністю Чорнухинської селищної ради (ОТГ) і складається з двох корпусів та розрахований на 300 учнів.

Під час обговорення проєкту та огляду приміщення ліцею заступник голови облдержадміністрації Дмитро Лунін поспілкувався з головою райдержадміністрації Юрієм Самойліком, головою Чорнухинської селищної ради Олександром Василенком,  начальником відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету селищної ради Іриною Семегал, директором  Чорнухинського ліцею імені Г.С.Сковороди Любов’ю Саражин.

Кошторисна вартість проєкту складає 2936, 743 тис. грн., в тому числі кошти місцевого бюджету – 293,7 тис. грн. Вже виготовлена проєктно-кошторисна документація на утеплення фасаду та оголошено тендер.

Проєкт планується реалізувати до  початку нового навчального року.