До Дня Конституції України та Дня молоді

28 червня 2014 року голова райдержадміністрації Сергій Перетятько, голова райради Надія Кривчун взяли участь у районних урочистостях до Дня Конституції України та Дня молоді, що розпочалися  о 18.00 год. на стадіоні смт Чорнухи з «Молитви за Україну», та привітали учасників заходу – представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, трудових колективів, партійних, громадських організацій, селищного, сільських голів, депутатський актив, молодь, мешканців районного центру – із значимими для держави і народу святами. Було наголошено, що «Сьогодні на фоні подій, що відбуваються в нашій державі, як ніколи, стає зрозумілим визначення України як унітарної держави, територія якої є цілісною і недоторканною. І сьогодні, як ніколи, наше майбутнє залежить від нашої згуртованості, від зусиль кожного, спрямованих на консолідацію суспільства заради збереження в ньому громадянської злагоди, миру і стабільності.».

Керівники району вручили Почесні грамоти райдержадміністрації, районної ради кращим працівникам підприємств, установ, організацій району,  паспорти громадян України молоді району.

Присутніх зі святами привітали депутат обласної ради, регіональний директор ТОВ «Баришівська зернова компанія» Василь Стасовський, генеральний директор ТОВ «Баришівська зернова компанія» Віктор Безсмертний, директор благодійного фонду «Розвиток села» ТОВ «Баришівська зернова компанія» Яна Дністрянська та вручили Куріньківському сільському голові Володимиру Голубу сертифікат на суму 120 тис. грн. на ремонт дороги по с. Курінька, прилади для вимірювання  рівня цукру в крові (глюкометри) для медпрацівників Вороньківської, Луговиківської, Харсіцької сільських, Чорнухинської селищної рад, три бронежилети працівникам Чорнухинського РВ УМВС в Полтавській області.

Потім відбувся святковий концерт та «Караоке  на  майдані»  – пісенний  турнір серед  молодих  виконавців.  Учасники заходу мали змогу переглянути в фан-зоні  на  селищному  стадіоні кінозамальовки  про  молодь  Чорнухинщини та у  прямому  ефірі  1/8 фіналу  Чемпіонату  світу  з  футболу  в  Бразилії.

Під час святкування працювали атракціони для дітей, торговельні заклади.

Завершилося святкування дискотекою для молоді.