Дорогі ветерани! Шановні земляки!

Дорогі ветерани! Шановні земляки!

На початку травня ми відзначаємо важливі дати, що є визначними для сучасної історії України та всього світу: 8 травня  –  День пам'яті та примирення, 9 травня – 72-у річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

У ці дні ми згадуємо всіх тих, хто захищав нашу  рідну землю  від ворога до останнього подиху, хто помер від ран у мирний час і вклоняємося їх світлій пам’яті. Ми згадуємо всіх, хто зробив внесок у найголовнішу перемогу людства – перемогу над нацизмом, завдяки кому завершилася найстрашніша та найкровопролитніша війна в історії людства – Друга світова. Ветерани завжди будуть для нас взірцем патріотизму та самопожертви, героїзму та силу духу.

Сьогодні молоде покоління українців стоїть на захисті незалежності та територіальної цілісності України,  продовжуючи кращі традиції старших поколінь.

Шановні ветерани! Ваші мужність і відвага, героїзм та нескореність духу є зразком для прийдешніх поколінь. Міцного вам здоров'я, довгих років життя, любові та уваги рідних.

Бажаємо  всім жителям   Чорнухинщини добра і здоров’я, миру і злагоди!

Олег Ковган, голова райдержадміністрації.   Надія Кривчун, голова райради.