ДОРОГІ ВЕТЕРАНИ! ШАНОВНІ ЗЕМЛЯКИ!

ДОРОГІ  ВЕТЕРАНИ! ШАНОВНІ ЗЕМЛЯКИ!

На початку травня ми відзначаємо важливі дати, що є визначними для сучасної історії України та всього світу: 8 травня  –  День пам'яті та примирення, 9 травня –  День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

У ці дні ми згадуємо всіх тих, хто захищав  рідну землю  від ворога до останнього подиху, хто наближав перемогу в тилу, хто помер від ран у мирний час і вклоняємося їх світлій пам’яті. Ветерани завжди будуть для нас взірцем патріотизму та самопожертви, героїзму та сили духу.

Сьогодні молоде покоління українців стоїть на захисті незалежності та територіальної цілісності України,  продовжуючи кращі традиції старших поколінь.

Бажаємо ветеранам,  всім жителям   Чорнухинщини добра і здоров’я, миру і злагоди!

Олег КОВГАН,                                                           Надія КРИВЧУН,

голова райдержадміністрації.                                     голова районної ради.