Дорогі ветерани! Шановні земляки!

Дорогі ветерани! Шановні земляки!

У ці весняні дні, 8 та 9 травня, разом з усією Україною ми відзначаємо День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

У ці дні ми вшановуємо мужність і жертовність тих, хто боровся з нацизмом і наближав мир, хто здобув перемогу вікопомного травня 1945 року, на чию долю випали важкі роки окупації та пекло концтаборів, хто в післявоєнні роки піднімав з руїн українські міста і села, народне господарство.

Не змогли зломити вороги наш гордий незалежний народ, в якому з перших і до останніх днів війни жила непохитна віра у перемогу. Віра ця не була бездіяльною. Ні дня, ні хвилини не знав ворог спокою на нашій землі. Мільйони на фронтах і в тилу загинули за те, щоб ми жили. Вічна їм  пам’ять і слава! Доземний уклін усім живим!

Ветерани завжди будуть для нас взірцем патріотизму та самопожертви, героїзму та сили духу.

Українці завжди прагнули миру та добросусідських відносин з іншими народами. Водночас ми завжди готові відстоювати незалежність та територіальну цілісність своєї держави.

Бажаємо всім добра, злагоди, родинного тепла, здоров’я, натхнення та мирного неба.

Юрій САМОЙЛІК,                                                                Надія КРИВЧУН,

голова райдержадміністрації.                                     голова районної ради.