Дорогі ветерани! Шановні земляки!

Дорогі ветерани! Шановні земляки!

Сердечно вітаємо з 77-ю річницею визволення району від нацистських окупантів у роки Другої світової війни, з Днем селища!

17 вересня над Чорухинщиною пролунали останні залпи найжорстокішої в історії людства війни. В цей день ми вшановуємо світлу пам’ять  про полеглих, низько вклоняємося всім ветеранам, працівникам тилу, солдатським вдовам, дітям війни...

Минає час, але у пам'яті поколінь навіки залишиться приклад патріотизму та мужності, непохитної волі, відданості та любові до рідної землі.

Шановні ветерани! Ваші мужність та нескореність духу, мудрість і працелюбність є зразком для нинішнього і прийдешніх поколінь. Міцного вам здоров'я, довгих років життя, любові та уваги рідних!

Щиро бажаємо  всім жителям  Чорнухинщини миру та щастя, здоров'я, довголіття та благополуччя, суспільної злагоди.  Нехай квітне і розвиваються наше селище, наш рідний  край!

Юрій Самойлік,

голова райдержадміністрації