Фахівці Держгеокадастру Полтавської області здійснили 763 перевірки дотримання вимог земельного законодавства

Версія для друкуВерсія для друку

Фахівці Держгеокадастру Полтавської області здійснили 763 перевірки дотримання вимог земельного законодавства

За 2017 рік Управлінням із контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області здійснено 763 заходи державного контролю за дотриманням вимог земельного законодавства, використанням та охороною земель усіх категорій і форм власності. Виявлено 467 порушень вимог земельного законодавства.

З метою усунення виявлених порушень видано 387 приписів, складено 204 протоколи про адміністративне правопорушення й винесено 200 постанов про накладення адміністративного стягнення на суму 45 135,00 гривень. Із них сплачено у добровільному порядку 179 штрафів на суму 39 865,00 гривень. Винесено шість постанов про закриття адміністративної справи у зв’язку з тим, що в порушенні є ознаки злочину, відповідальність за який передбачено ККУ.

За результатами вище вказаних перевірок розраховано розмір шкоди, заподіяної внаслідок самовільного зайняття земельних ділянок, використання земельних ділянок не за цільовим призначенням і зняття ґрунтового покриву (родючого шару ґрунту) без спеціального дозволу в сумі більше 3 мільйонів гривень (97 нарахувань). Шкоду у розмірі понад 2,6 мільйона гривень (85 нарахувань) сплачено у добровільному порядку.

Після вжиття Управлінням заходів державного контролю усунуто 115 порушень вимог земельного законодавства. Матеріали по 100 перевірках за виявленими порушеннями направлено до правоохоронних органів для вжиття заходів реагування.

 

Прес-служба Головного управління

Держгеокадастру у Полтавській області

Наверх ↑