Голова облдержадміністрації Олег Синєгубов представив 7 нових голів РДА Полтавщини

Очільник області під час селекторної наради зачитав розпорядження Президента України Володимира Зеленського про призначення голів райдержадмінстрацій.

Відповідно до розпоряджень керівниками районів стали:

Тетяна Данільченко – Чутівської РДА,

Роман Сидоренко – Оржицької РДА,

Наталія Величко – Глобинської РДА,

Геннадій Хорошун – Зіньківської РДА,

Іван Черкун – Решетилівської РДА,

Тетяна Костенко – Лохвицької РДА,

Павло Луговий – Котелевської РДА.

Олег Синєгубов привітав нових голів райдержадміністрацій і наголосив, що насамперед у них має бути нульове ставлення до корупції. Кожен керівник повинен провести в районі аудит діяльності адміністрації щодо ефективності та законності ухвалених раніше рішень, проаналізувати кадровий потенціал і сформувати команду.

Крім того, голова Полтавської ОДА нагадав новопризначеним керівникам, що вони мають тримати на контролі ситуацію з коронавірусною інфекцією в районі.

«Налагодьте роботу з селищними головами і ОТГ, щоб прийняти людей, які повертаються з-за кордону. Вони мають дотримуватися вимог самоізоляції. Крім того, всі отримані медичні маски, як і було обіцяно, сьогодні-завтра будуть розподілені по регіону», – заявив Олег Синєгубов.

Також наголосив на необхідності впровадження реформ і реалізації завдань, поставлених Президентом України та Кабінетом Міністрів.