Голова облдержадміністрації Олег Синєгубов відвідав Чорнухинщину

Голова облдержадміністрації Олег Синєгубов  відвідав Чорнухинщину

Голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов  під час робочої поїздки  22  жовтня до Чорнухинського  району ознайомився з реконструкцією Чорнухинського ліцею імені Г.С.Сковороди (утеплення фасаду). На сьогодні ремонтні роботи приміщення завершені. Утеплення фасаду дасть змогу значно зекономити споживання природного газу.

Участь у робочій поїздці голови облдержадміністрації Олега Синєгубова взяли народний депутат України Анастасія Ляшенко, голова райдержадміністрації Юрій Самойлік, голова Чорнухинської селищної ради Олександр Василенко.

Голова облдержадміністрації Олег Синєгубов звернув увагу на необхідність проведення найближчим часом капітального ремонту харчоблоку навчального закладу, для якого уже придбано сучасне технологічне обладнання вартістю 287,530 грн.

Також він проконтролював стан виконання робіт з капітального ремонту автомобільної дороги   Чорнухи–Лубни.