Гуманітарна допомога сім'ям з дітьми

Гуманітарна допомога сім'ям з дітьми

Незважаючи на карантинні заходи, районний центр соціальних служб для сім’ї,  дітей та молоді продовжує працювати у посиленому режимі та щоденно дбати про те, щоб в умовах карантину сім’ї, які опинились у складних життєвих обставинах, отримували необхідні соціальні послуги та гуманітарну допомогу.

Під час проведення моніторингу щодо забезпечення прав дітей працівниками центру соціальних служб та служби у справах дітей райдержадміністрації виявлено, що 10 сімей з дітьми різних категорій перебувають у скрутному матеріальному становищі.

В результаті співпраці відповідних служб району з Чорнухинською селищною радою (голова Олександр Василенко) та за сприяння ТОВ «Баришівська зернова компанія» (регіональний директор Василь Стасовський) вирішено питання щодо надання гуманітарної допомоги вищезазначеним сім'ям.

19 травня 2020 року працівниками центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді   –  директором Світланою Приймак та соціальним педагогом Людмилою Лисенко, головним спеціалістом служби у справах дітей райдержадміністрації Світланою Яцюк вручено продуктові набори сім'ям з дітьми.