Інваліди нарівні з іншими громадянами мають право користуватися всіма правами та гарантіями у сфері трудових відносин, передбачених діючим законодавством. Разом з тим, існують особливості, які стосуються конкретно працівників з інвалідністю.

З метою реалізації прав на зайнятість людей з інвалідністю, підвищення конкурентоспроможності на ринку праці Чорнухинською районною філією 03 грудня 2018 року проведено «круглий» стіл для осіб даної категорії за участю представників соціальних партнерів: Чорнухинської райдержадміністрації, Управління соціального захисту населення Чорнухинської РДА, Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чорнухинського району, громадської організації інвалідів.

Учасникам заходу надано роз’яснення з нормативно-правового забезпечення у сфері соціального захисту, а також надана інформація про можливість безкоштовного санаторно-курортного лікування за бажанням інваліда та надано відповіді на задані питання.

У цей День побажаємо сил, здоров’я і успіхів. Захищаючи гідність інвалідів, ми захищаємо своє людське обличчя. Інвалідність - це не вирок. Практика показує, що інваліди можуть бути і стають повноцінними і високо ефективними членами суспільства, відмінними фахівцями і навіть політиками, економістами, соціально активними людьми, які надихають багатьох, в тому числі і абсолютно здорових членів нашого суспільства.

Міжнародний день інвалідів нагадує нам, що поруч живуть люди з обмеженими можливостями, які потребують особливої уваги і яким ми повинні допомогти відчути себе рівними серед здорових співгромадян. На щастя, поряд з ними є ті, хто хоче допомогти… І хто допомагає.