На Чорнухинщині відбулися заходи з нагоди 32-х роковин Чорнобильській трагедії

На Чорнухинщині відбулися заходи з нагоди 32-х роковин Чорнобильській трагедії

Районні заходи з нагоди 32-х роковин Чорнобильській трагедії розпочалися 26 квітня у райдержадміністрації із зустрічі голови райдержадміністрації Олега Ковгана з ліквідаторами аварії на Чорнобильській АЕС, яка  відбулася у форматі «круглого столу».

На захід  були запрошені голова райради Надія Кривчун, заступник голови райради Микола Турчин, головний лікар КЗ «Чорнухинський центр  первинної  медико-санітарної  допомоги» Віктор Огарь , головний  спеціаліст відділу у справах інвалідів та пенсіонерів  управління соціального захисту населення  райдержадміністрації Наталія Зінчик, лікар відповідальний за медичне обслуговування потерпілих від аварії на ЧАЕС  КЗ «Чорнухинська центральна районна лікарня» Ольга Полях.

Присутні обговорили питання  соціального захисту учасників ліквідації аварії, надання їм медичних послуг.

Потім представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, ліквідатори аварії, громадськість, учні Чорнухинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів пройшли урочистою ходою від адмінбудинку до пам’ятного знаку на честь ліквідаторів аварії на ЧАЕС у парку селища Чорнухи, де відбувся мітинг з нагоди 32-ї річниці Чорнобильської трагедії.

Голова райради Надія Кривчун, голова райдержадміністрації Олег Ковган щиро подякували ліквідаторам за  мужність, самопожертву,  проявлені під час ліквідації аварії на ЧАЕС, побажали здоров’я, щастя, мирного неба.

Учасники мітингу вшанували пам'ять ліквідаторів аварії на ЧАЕС, які ціною власного життя захистили світ від  наслідків Чорнобильської катастрофи, хвилиною мовчання.