На Чорнухинщині відбувся День донора

На Чорнухинщині відбувся День донора

21 березня в поліклінічному відділенні комунального закладу «Чорнухинська центральна лікарня» працювала виїзна бригада Лубенської обласної станції переливання крові. Завдяки 70 землякам, які цього дня стали донорами,  безоплатно заготовлено 34 літри крові.

Участь у Дні донора взяти 25 установ та організацій. Найактивніше кров здавали працівники закладів загальної середньої освіти –11  (Харсіцька ЗОШ І-ІІ ст. – 4,  Кізлівська, Чорнухинська ЗОШ І-ІІІ ст., Вороньківський НВК– по 2 особи, Гілецька ЗОШ І-ІІІ ст. – 1), закладів дошкільної освіти –  11(Чорнухинський – 6, Харсіцький – 2, Білоусівський, Вороньківський, Галявський – по 1 особі), райдержадміністрації – 7, КЗ «Чорнухинська ЦРЛ» – 6, Чорнухинська філія  ПАТ «Полтаваобленерго»   –  6, Чорнухинського райвійськкомату – 4,  Чорнухинського   відділення поліції – 4, Кізлівської сільської ради – 4, КЗ «Чорнухинський ЦПМСД» – 3, територіального центру соціального обслуговування населення – 3, «Пирятинделікатес» –  3,   ТОВ «Баришівська зернова компанія»  –  2,  районного сектору Головного управління ДСНС – 2. Своїх донорів представили  Державна казначейська служба України в Чорнухинському районі, Лохвицьке об’єднане управління Пенсійного фонду України Полтавської області, районне  управління Держпродспоживслужби в Полтавській області, Центральна районна аптека № 67.

Райдержадміністрація, райрада, адміністрація КЗ «Чорнухинська центральна лікарня» висловлюють щиру вдячність всім, хто взяв участь у Дні донора, а також спонсорам за сприяння у організації цього важливого заходу –   СТОВ «Перемога» (Трейтяк П.М.), ТОВ «Баришівська зернова компанія» (Стасовський В.І.), ТОВ «Агрокультура Полтава», ТОВ «Чорнухиптиця» (Ущапівський Д.В.), СФГ «Слобожанщина» (Щербань В.Г.), СФГ «Крокус» (Апостол О.Б.), ПП Попович Н.М., ПП Киричук.