На Чорнухинщині відзначили 28-у річницю незалежності України

На Чорнухинщині відзначили 28-у річницю незалежності України

Розпочалося святкування 24 серпня урочистою ходою центральною вулицею Чорнух до співочого поля селищного стадіону. В колоні на чолі з розгорнутим Державним Прапором України йшли представники влади, учасники АТО, громадськість.

На стадіоні відбулася  церемонія підняття Державного Прапора України. Підняти його випала честь учасникам АТО та представникам учнівської молоді.

Земляків і гостей селища з Днем незалежності України щиро привітали голова райради Надія Кривчун, голова райдержадміністрації Олег Ковган, селищний голова Олександр Василенко, зазначивши, що чимало зроблено для   того, щоб наша держава була суверенною, але потрібно шукати нові шляхи для подальшої її розбудови. Згадали військовослужбовців, які захищають незалежність і цілісність України на сході, де тривають військові дії.

Керівники вручили грамоти райдержадміністрації, районної, селищної рад кращим колективам та працівникам організацій, установ, учасникам АТО.

Під час заходу названо працівників та трудові колективи підприємств, установ і організацій району, які  у зв’язку з відзначенням 28-ї річниці незалежності України розпорядженням голови райдержадміністрації від 31.07.2019 року № 36-к занесені на районну Дошку пошани.

З нагоди Дня незалежності України до  учасників святкування звернувся військовий комісар Чорнухинського  райвійськкомату полковник Ілля Лапін. Присутні вшанували всіх полеглих за незалежність та світлу долю України хвилиною мовчання.

Привітав земляків із величним святом і регіональний директор ТОВ «Баришівська зернова компанія», депутат обласної ради Василь Стасовський.          Глядачі із задоволенням переглянули тематичний святковий концерт.

На селищному стадіоні було розгорнуто виставку чорно-білих  фотографій з  колекції Сергія Цимбала «Фрагменти минулого».

Працювали атракціони для дітей, торговельні заклади.

Завершилося святкування дискотекою для молоді.

Цього дня урочисті культурно-мистецькі заходи відбулися у інших населених пунктах району.